[ Runes hjemmeside | Runes sjakkside |
Nyheter | Elo | FICS | Sjakkpekere | Stormestergalleriet | Turneringer ]


Turneringer beregnet for norsk Elo-rating 2. halvår 2005

Klubbmesterskap

TurneringsnavnKategori
Caissa2
Kristiansund2
Lillestrøm3
Masfjorden3
Molde3
OSS3
Ottestad2
Risør2
Sørum3
Tromsø3
Tromsø stikkamp2

Høstturnering

TurneringsnavnKategori
19112
Akademisk3
Alta3
Arendal2
Asker2
Bergens2
Brønnøysund3
Caissa2
Drammens3
Follo3
Fredriksstad3
Halden3
Hønefoss2
Indre Østfold3
John S. Syversen Minnet. Sarpsborg2
Kristiansand3
Lørenskog2
Modum4
Moss3
Orkdal3
Randaberg3
Sandnes3
Sotra3
Stavanger3
Stjernen3
Strømmen3
Strømmen hurtig5
Svartlamon4
Tøsnberg3
Vadsø3
Ørsta5

Vårturnering

TurneringsnavnKategori
Aalesund3
Kirkegata2
Kristiansand3
Molde3
Nordnes2
Sarpsborg2
SMPOAÅ3
Vadsø4

GP

TurneringsnavnKategori
Bergen2
Bergens Sommer2
Frosta3
Halden3
Harstad Open2
Ishavsbyen hurtig5
Ivar Berris Minneturnering3
Kalotturneringen2
Knut Brokstads Minnet.3
Kragerø Vandrerhjem2
Løten jubileum3
Nedre Glomma3
Nord-Odal3
OSS november3
Polarsirkelen3
Sandefjord2
Tromsøsjakken. Arild Ernstsens minne2
Vadsøsjakken2
Voss3
Ørsta snøggsjakk5
Åpent Oslomesterskap HS5

KM ind.

TurneringsnavnKategori
Møre og Romsdal hurtigsjakk5

KM lag

TurneringsnavnKategori
Finnmarksmesterskapet2
Hedmark-Oppland2
Møre og Romsdal5

Int. i Norge

TurneringsnavnKategori
Gausdal Troll Masters1
Otto Ibenfelt Memorial IM1

Int. i utlandet

TurneringsnavnKategori
4th Klaksvik Int.1
9. Offene Int. Bayerische1
9th Open Genova1
Amsterdam A1
Arco1
Balaton Chess Festival2
Biel GM1
Czech Open GM1
E-cup klubblag1
EM ind.1
EM lag1
Hastings Masters1
Malmö Open runde 1-45
Malmö Open runde 5-73
Nice Open1
Nordisk ind.1
Politiken Cup1
Rilton Cup1
Samba Cup1
Stare Mesto Open1
VM junior1
VM seniorer1
VM-cup1

Andre turn.

TurneringsnavnKategori
1911U Hørscup4
5. Winterthurer Schachwoche2
Amsterdam B2
Badalona2
Barcelona2
Benidorm3
Biel Master og almenn2
Britisk serie2
Czech Open B1, B2, Amatør2
EM seniorer2
EM ungdom U181
EM ungdom øvrige3
Follo KM HS5
Forspranget3
Hamarturneringen2
Harstad Open juniorgruppe2
Karlstad Open2
Kongsbergmesterskapet2
Larvikmesterskapet2
Lillehammer bymesterskap2
Lodi3
Lørenskog hurtig høst5
Løtenturneringen3
Manhem Open2
Moss Bymesterskap3
MSF Open (Malmö) 1-45
MSF Open (Malmö) 5-73
Murmansk4
Narvikmesterskapet2
NM 1
NM juniorlag3
NM stikkamp1
NM synshemmede2
Otto Ibenfeldt Mem. Elo2
Pannonia Kupa X3
Parallell-konrad4
Pecs Ungarn2
Praha Open A3
Praha Open B3
Pula Open 20053
Rovaniemen Ruska-turnauksen4
Rødeby Open2
Sekslandskamp jenter3
St. Ingberter Open2
Stavanger Sommer Sprint4
Travemünde Open2
Tromsø bymesterskap3
Trondheim pokalturnering2
Trondheimsmesterskapet3
Trøndelag-Jämtland/Härjedalen2
VM ungdom 181
VM ungdom øvrige3
XI. Balazs2
Åpent Rogalandsmesterskap4

Tilbake til Elo-siden.


Denne siden er automatisk generert Wed Jan 25 22:56:12 CET 2006

[Mailbox] runed@ifi.uio.no


[ Runes hjemmeside | Runes sjakkside |
Nyheter | Elo | FICS | Sjakkpekere | Stormestergalleriet | Turneringer ]