[ Runes hjemmeside | Runes sjakkside |
Nyheter | Elo | FICS | Sjakkpekere | Stormestergalleriet | Turneringer ]


Turneringer beregnet for norsk Elo-rating 1. halvår 2006

Klubbmesterskap

TurneringsnavnKategori
19113
Akademisk3
Alta3
Asker2
Bodø2
Brønnøysund3
Caissa2
Drammens3
Egersund2
Elverum3
Fredriksstad3
Gambit3
Halden3
Hamar2
Hønefoss2
Indre Østfold4
Kirkegata2
Kongsberg2
Konnerud2
Larvik2
Lillehammer2
Lillestrøm3
Lørenskog2
Løten2
Moss2
Nordstrand3
Orkdal3
Porsgrunn3
Risør2
Sandnes3
Steinkjer3
Stjernen3
Strømmen3
Strømmen hurtig5
Trondheim2
Trondheimstudentene5
Verdal3

Høstturnering

TurneringsnavnKategori
Elverum3
Elverum3
Konnerud2
Kristiansund3
Nordstrand3
Risør2

Vårturnering

TurneringsnavnKategori
Arendal2
Bergens A2
Bergens B og D2
Bergens C2
Halden3
Kristiansand4
Molde2
Nordnes3
Ottestad2
SMPOAÅ3
Sotra3
Sørum3
Trondheim3
Ørsta3
Ørsta hurtig5

GP

TurneringsnavnKategori
ASKOs pinseturnering3
Bondeofferet5
Den beste turneringen som er arrange55
Det åpne NM1
Det åpne NM B3
Gamle Bybro3
Maisjakk i Stavanger4
Masfjorden3
Midt-Troms Open3
NTG3
OSS mai4
Porsgrunn2
Rallasjakken2
Rosecupen3
Sparebank1 Nordvest3
Team Bjørnsens Første Turnering3
Tigersjakken3
Torghatten3
Trondheimstudentenes3

KM ind.

TurneringsnavnKategori
Finnmark3
Hedmark-Oppland3
Hordaland3
Vestfold3

KM lag

TurneringsnavnKategori
Troms og nordre Nordland2

Int. i Norge

TurneringsnavnKategori
Gausdal Classics GM B1

Int. i utlandet

TurneringsnavnKategori
22. Open de Cappelle la Grande2
Bosna 20063
Chorus Chess1
Gibtelecom1
Malaga Int.3
Sjakk-OL1
XXII Reykjavik Open2

Andre turn.

TurneringsnavnKategori
1911U vårcup4
3. Bad Emser Schachtage2
Bergens Onsdagskonrad4
Bodømesterskapet2
Dansk 1. divisjon2
Dansk serie2
Deltalift Open (r.1-3)5
Deltalift Open (r.4-7)2
Festival Citta de Torino3
Gausdal Classics Elo2
Gästrikland Open (r.1-4)5
Gästrikland Open (r.5-8)2
Indre Østfold hurtig5
Kecskemet2
Lørenskog hurtig5
M1 kval.2
M1M2
M1T2
M2T2
Mingara May Major5
Molde HS-Konrad5
NM for skolelag U4
NM for synshemmede2
NM for Ungdom4
NM lag1
NM lag Åpen gruppe2
NNM lag3
Nordisk for ungdom3
Paris Open2
Reservelag match Nord-Odal - Lilleh.22
Ribe EMT2
Schack 08s Påskturnering 1. del5
Schack 08s Påskturnering 2. del2
Tromsø Bymesterskapet3
Trondheimsmesterskapet3
V1N2
V1S2
V2N2
Verdalsmesterskapet3
Wijk aan Zee 4D2
Ø12
Ø2A2
Ø2B2
Ø3A2
Ø3B2
Ø3C2
Ø3D2
Ø4A2
Ø4A2
Ø4B2

Tilbake til Elo-siden.


Denne siden er automatisk generert Sun Jun 18 10:42:42 CEST 2006

[Mailbox] runed@ifi.uio.no


[ Runes hjemmeside | Runes sjakkside |
Nyheter | Elo | FICS | Sjakkpekere | Stormestergalleriet | Turneringer ]