[ Runes hjemmeside | Runes sjakkside |
Nyheter | Elo | FICS | Sjakkpekere | Stormestergalleriet | Turneringer ]


Turneringer beregnet for norsk Elo-rating 2. kvartal 2015

Klubbmesterskap

TurneringsnavnKategori
19112
Akademisk3
Asker 2
Bodø2
Caissa A3
Caissa B4
Drammens2
Eidsvoll2
Elverum4
Follo3
Fredriksstad2
Hamar2
Hedmark-Oppland2
Hønefoss2
Kongsberg3
Kongsvinger3
Konnerud2
Kristiansand2
Kristiansund2
Larvik3
Lillestrøm3
Lørenskog3
Modum5
Moss2
Nordstrand2
OSS 20142
Rokaden3
Sandnes2
Sarpsborg2
Stjernen2
Vestfold3
Østfold3

Vårturneringer

TurneringsnavnKategori
Aalesunds4
Bergens2
Bergens2
Halden3
Kirkegata2
Kristiansand B2
Orkdal3
OSS2
Sevland4
Sevland4
SMPOAÅ3
Sotra2
Strømmen2
Tønsberg 20153
Tønsberg 20143

Høstturneringer

TurneringsnavnKategori
Aalesunds2
Egersund2
Hammerfest4
Konnerud2
Rokaden3
Sarpsborg2
Søråshøgda5
Vålerenga2

GP

TurneringsnavnKategori
Arendal2
Bondeofferet5
Bybroen5
Eidsvoll3
Hell2
Knut Bøckmans Pinsecup2
Kristiansund2
Kristiansund hurtigdel5
Levanger5
Lillehammer hurtig5
Masfjorden2
Nordstrand langsjakk2
Orkdal5
Rallarsjakken2
Rosecupen hurtigdel5
Rosecupen langdel2
Sjakk1.no Vinter-GP Sotra2
Ålesund hurtigdel5
Ålesund langdel2
Åpent Hordalandsmesterskap3
Åpent Stavangemesterskap hurtigsjakk5
Åpne NM2

KM ind.

TurneringsnavnKategori
Hedmark-Oppland2
Vestfold3
Østfold3

KM lag

TurneringsnavnKategori
Finnmark3
Troms og nordre Nordland2

Int i Norge

TurneringsnavnKategori
Fagernes Chess festival1
Entercard Scandinavian Masters2

Int i utlandet

TurneringsnavnKategori
14. Open Praha A1
14. Open Praha B2
15th Bangkok Chess Club Open1
Chess in Kecskemet IM April1
Chess in Kecskemet New Year IM1
Copenhagen Chess Challenge2
Deltalift Open2
Eftihios Krommidakis1
EM senior1
Grenke Chess Classic1
IV Open internacional LLucmajor2
Karpos Open2
Karpos Open2
Kecskemet IM February1
Limburg Open2
Open Internacional de Ajedrez Club Blau2
Open Internacional de San Sebastian2
Open Marianske Lazne2
Reykjavik Open1
Stockholm Elo Challenge2
Tata Steel Masters1
VIII Memorial Pedro Lezcano Montalvo2
XXXII. Aeskulap-Turnier2

Andre turn.

TurneringsnavnKategori
1911U vårcup3
Allsvenskan2
DM 2015 G72
DM 2015 Kort Påske 1. forløb2
DM G72
Elite og Lilla Elite Hotels Open2
Eliteserien1
Follo Konrad hurtig5
Gibraltar Amateur A3
Gibraltar Amateur B3
Gibraltar Challenger A3
Gibraltar Challenger B3
Gibraltar Masters1
Harstadsjakken5
Junior Berger3
Junior Ratingturnering3
Konnerud vår-konrad2
Kvalik for Eliteserien2
Kvalik Midtnorge2
Kvalik Vestlandsserien2
Lilla Påskturneringen Norrköping2
Midtnorgeserien2
Narvikmesterskapet2
NM for skolelag4
NM for synshemmede3
NM for ungdomslag4
NM jenter (ungdom-kadett-lilleputt)2
NNM2
NNM junior3
NNM lag2
Nordisk for jenter2
Nordisk for lag for synshemmede3
Nordisk for ungdom2
Open Liberec2
Påskturneringen Norrköping2
Slettet. Dobbeltregistrering0
Stavanger SKU vår2
Stjernen konradturnering3
Strøket. Dobbeltregistrering2
Södermanlands Oppna DM2
Tromsø Bymesterskap2
Vestlandsserien2
VM seniorlag2
Østlandsserien2

Tilbake til Elo-siden.


Denne siden er automatisk generert Tue Jun 2 20:38:23 CEST 2015

[Mailbox] runed@ifi.uio.no


[ Runes hjemmeside | Runes sjakkside |
Nyheter | Elo | FICS | Sjakkpekere | Stormestergalleriet | Turneringer ]